Stypendia ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2019/2020

Do 25 października 2019 r. rektorzy uczelni mogą składać wnioski o przyznanie stypendium dla studentów wykazujących się znaczącymi osiągnięciami naukowymi lub artystycznymi związanymi ze studiami, lub znaczącymi osiągnięciami sportowymi.

Nowe zasady ubiegania się o stypendium ministra:

  1. student nie składa wniosku wraz z załącznikami w formie papierowej,
  2. od roku akademickiego 2019/2020 student powinien przesłać na adres mailowy pracownika wyznaczonego przez kierownika jednostki:
  • osobno wniosek (opisany jako „wniosek stypmin skrótuczelnia_nazwisko imię.PDF”),
  • osobno załącznik ze skanem oświadczenia (opisany jako „wniosek stypmin skrótuczelnia nazwisko imię – oswiadczenie.PDF”),
  • osobno załącznik z dokumentami potwierdzającymi osiągnięcia (opisany jako „wniosek stypmin skrótuczelnia nazwisko imię – zalaczniki.PDF”).

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o zasadach ubiegania się o stypendium ministra: https://www.gov.pl/web/nauka/informacja-na-temat-stypendiow-ministra-nauki-i-szkolnictwa-wyzszego-za-znaczace-osiagniecia-dla-studentow-na-rok-akademicki-20192020 W odnośniku znajdują się również wzory wniosków.

WZÓR Części A Wniosku o przyznanie stypendium dla studenta za znaczące osiągnięcia NAUKOWE I ARTYSTYCZNE na rok akademicki 2019/2020 [więcej]

Źródło: http://bss.uw.edu.pl/

© 2023 Uniwersytet Warszawski. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projektowanie stron: OlimpWeb